SPAR Kastellet søker matglad og engasjert Ferskvaresjef!

Om oss

SPAR-kjeden er NorgesGruppens profilkjede for lokale supermarkeder. Kjeden består av ca. 300 lokale supermarkeder spredt over hele Norge. Merkevaren SPAR forvaltes og driftes av Kjøpmannshuset Norge AS, NorgesGruppens profilhus for kjøpmannseide butikker. I SPAR legger vi vekt på å gi kunden den beste lokale handleopplevelsen og gode tilbud hver uke.

Stillingsbeskrivelse

I SPAR er vi opptatt av å gi kunden det lille ekstra ved å tilby god personlig service. I SPAR legger vi vekt på lokal tilhørighet og vi søker deg som vil være med å skape den beste lokale handleopplevelsen, hver dag - hele året, for hver eneste kunde. 

Vi søker Ferskvaresjef til 100% stilling. Vi ønsker snarlig oppstart. Vi søker deg som gjerne har tidligere erfaring fra kjøkken eller butikk. Vi håper du har genuin interesse for mat.
Vi ønsker å være kundens førstevalg og håper derfor at du vil være med å innfri det. Vi setter også pris på kreativitet og engasjement.
Vi ønsker oppstart 01. august

Sentrale arbeidsoppgaver:

Som Ferskvaresjef hos oss ha dur ansvar for en assisterende ferskvaresjef og 6 deltids ansatte. Ferskvaresjefen inngår i et lederteam som består av butikksjef og 3 assisterende butikksjefer, som hver har ansvar for sine avdelinger. Vi produserer også våre egne kjøttvarer og har en produksjonsarbeider som ferskvaresjefen må kunne samarbeide med.

  • Salg og veiledning til våre kunder 
  • Oppfølging av salg, bruttofortjeneste og kostnader
  • Innkjøp og kvalitetskontroll av varer til avdelingen
  • Stykking /pakking, eksponering, orden og renhold
  • Opplæring av nyansatte
  • TryggMat
  • Salg og service - kundebehandling

Ønskede kvalifikasjoner:

  • Du er systematisk, selvstendig og resultatorientert
  • God økonomisk forståelse samt god IKT forståelse 
  • Du samarbeidsr godt 
  • Du har stå-på-vilje, godt humør og er serviceinnstilt
  • Du må kunne sette deg inn i, og bruke våre data-tekniske verktøy for optimal bestilling/salg
  • Butikkerfaring er en fordel, men ikke en forutsetning
  • Fagbrev i matfaget er ønskelig

Vi kan tilby:

  • Nøkkelstilling i butikken i en kjede som satser på Ferskvare
  • Interessant stilling i et hektisk og trivelig miljø
  • Gode arbeids og lønnsvilkår
  • Opplæring og videreutvikling gjennom kjedens utviklingsprogrammer
  • Personlig utvikling

Vi foretar bakgrunnskontroller fra Semac AS ved rekruttering til våre butikker. 

Vi ser frem til å motta din søknad via søknadslinken! 

 

Send søknad Tilbake